Milí hosté, je nám to velice líto, ale ubytování je od 18.12 možné pouze z pracovních důvodů. Restaurace je až do odvolání zcela uzavřena.
DĚKUJEME VŠEM, KDO JSTE SI U NÁS POUKAZY I V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ ZAKOUPILI. VĚŘÍME, ŽE S NIMI K NÁM BUDETE MOCT BRZY PŘIJÍT. UŽ SE MOC TĚŠÍME!
Steaky, špízy, jídla na pánvi, vegetariánské pokrmy a bohatá nabídka nápojů.

COUNTRY SALOON KLATOVY, BEŇOVY

AKTUÁLNĚ

RESTAURACE JE OD 18.12. 2020 OPĚT UZAVŘENA A TO AŽ DO ODVOLÁNÍ.

UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE Z PRACOVNÍCH DŮVODŮ

PRO REZERVACI VOLEJTE 603 347 742 

-------

Das Restaurant ist ab dem 18. Dezember 2020 bis auf weiteres wieder geschlossen
UNTERKUNFT IST NUR AUS ARBEITSGRÜNDEN MÖGLICH
RUFEN SIE + 420 603 ​​347 742 ZUM BUCHEN AN


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Country Saloon Klatovy - Beňovy nabízí stylové ubytování i výbornou restauraci.

Specialitou restaurace jsou steaky z hovězího masa, které grilujeme na otevřeném ohni v krbu přímo před zraky hostů.

Country Saloon Klatovy - Beňovy patří k těm restauracím, které už při vstupu ve vás vyvolají pravou nefalšovanou westernovou romantiku. Shodují se na tom nejen návštěvníci, ale i naši přední country zpěváci, kteří zde vystupovali. Za všechny jmenujme Jana Vyčítala se skupinou Greenhorns.

Každého návštěvníka restaurace i penzionu osloví atmosféra divokého západu. U baru si může sednout na kožená koňská sedla, obdivovat zbraně kovbojů, pistole značky Colt, opakovačku Winschester a další jedinečné originály připomínající slavnou westernovou dobu.

Součástí Country saloonu Klatovy - Beňovy je i penzion s jedenácti pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, WiFi připojením k internetu a klimatizací.

Elektronická evidence tržeb – prohlášení

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Facebook